SP Test

SP Test

Aggi Larsen

Adm. leder

SP Test

Allan Frederiksen

Skoleleder, Egaa

SP Test

Allan Kirkegaard

Almenlærer

SP Test

Anders Buhl

Vejleder - Artist, Mad og ernæring, Butiks-holdet, AGU

SP Test

Andreas Lundberg

Almenlærer

SP Test

Andreas Naur Jørgensen

Almenlærer

SP Test

Anette Due Asmussen

Vejleder - Teater, F16, AGU

SP Test

Anna With Breinholt

Almenlærer / Ordblinde- og SPS-vejleder

SP Test

Berith Nielsen

Vejleder - Metal-holdet, Tekstil-holdet, AGU

SP Test

Birgitte Markmann Kirkeby

Faglærer - Omsorg og sundhed

SP Test

Camilla Pedersen

Almenlærer

SP Test

Carl Christian Engel

Almenlærer

SP Test

Claus Bentsen

Direktør FGU Aarhus

SP Test

Eric Hanno Rafman

Faglærer - Motor og mekanik

SP Test

Erik Nielsen

Faglærer - Motor og mekanik

SP Test

Esma B. Kilic

Almenlærer

SP Test

Gitte M. Baumann

Vejleder - Miljø og genbrug, AGU

Konsulent for KK-Inspiratoriet
SP Test

Hanne Christensen

Almenlærer

SP Test

Harald Hans Vindum Kögler

Almenlærer

SP Test

Helene Andersen

Almenlærer

SP Test

Henrik Juel Knudsen

Vejleder - Foto, Mediegrafisk, AGU

SP Test

Jens Johannesen

Faglærer - Byg og bolig

SP Test

Jesper Rask Nordtorp

Faglærer, Almenlærer - Makerspace

SP Test

Jesper Rosenberg

Service

SP Test

Jimmi Benn Jørgensen

Faglærer - Byg og bolig

SP Test

Joan Bak

Vejleder - Byggepladsen, Omsorg og sundhed, Mad og ernæring, Motor og mekanik.

SP Test

Karin Kristensen

Administration

SP Test

Katrine Dalkiær Mortensen

Almenlærer

SP Test

Katrine Orleman Thrane

Almenlærer

SP Test

Kirsten Backhausen

Almenlærer

SP Test

Kirsten Kronborg Nielsen

Køkkenassistent

SP Test

Kjeld Birch Friis

Vejleder - Musik, AGU

SP Test

Kristian Kjærager

Almenlærer - Omsorg og Sundhed

SP Test

Lars Brun Nielsen

IT administrator

SP Test

Linda Bak Schröder

Almenlærer

SP Test

Lisbeth K. M. Poulsen

Almenlærer

SP Test

Lise Julsrud

Administration / Økonomi

SP Test

Lise Lindholm Nielsen

Almenlærer

SP Test

Lone Andersen

Vejleder - Rap, Dans, AGU

SP Test

Lotte Ladefoged

Almenlærer

SP Test

Maja Santana

Almenlærer

SP Test

Marianne Tang Christensen

Almenlærer

SP Test

Marie Halberstadt Nørgaard

Vejleder

SP Test

Martin Nyland Skyt

Faglærer - F16 og Almenlærer

SP Test

Memet Ahmad

Almenlærer

SP Test

Mette Hjortlund Christensen

Almenlærer

SP Test

Mona Nielsen

Almenlærer

SP Test

Orla Dall

Vejleder og koordinator - FGU Online

SP Test

Peter Harder Schandorff

Almenlærer

SP Test

Peter Nielsen

Vejleder - Byg og bolig, Almenlærer - AGU

SP Test

Piratheep Krishnapalan

Almenlærer

SP Test

Roy A Hjelmeborn

Vejleder på EGU

SP Test

Rune Bille

Almenlærer

SP Test

Tom Rasmussen

Service

SP Test

Trine Pristed Bækgaard

Vejleder - Makerspace, Køkkenhold, AGU

SP Test

Violeta Nitu

Almenlærer - Tekstil-holdet, AGU