Medarbejdere på FGU Aarhus

Her finder du kontakt info til samtlige medarbejdere på skolen. I alfabetisk rækkefølge.
I dropdown-boksen kan du filtrere efter fagområde og placering. Eller skriv navnet på den du søger i søgefeltet.

For generelle henvendelser til skolen, se vores kontaktside.


Medarbejdere

Aggi Larsen

Adm. leder og HR-ansvarlig

Skejby
Medarbejdere

Agnete Juul

Ordblinde- og SPS-vejleder, Vest

Vest
Medarbejdere

Allan Frederiksen

Skoleleder, Egaa

Egaa
Medarbejdere

Allan Kirkegaard

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Amalie Lind Goeg

Almen Lærer

Skejby
Medarbejdere

Anders Buhl

Vejleder - Artist, Mad og ernæring, Butiks-holdet, AGU

Vest
Medarbejdere

Andreas Lundberg

Almenlærer

fguonline.nu
Medarbejdere

Andreas Naur Jørgensen

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Anette Due Asmussen

Vejleder - Teater, F16, AGU

Skejby
Medarbejdere

Anna M Andersen

Faglærer - Miljø og genbrug

Vest
Medarbejdere

Anne-Marie Lihn

Faglærer - Mad og ernæring

Vest
Medarbejdere

Berith Nielsen

Vejleder - Metal-holdet, Tekstil-holdet, AGU

Skejby
Medarbejdere

Birgitte M Christensen

Service

Skejby
Medarbejdere

Birgitte Markmann Kirkeby

Faglærer - Omsorg og sundhed

Egaa
Medarbejdere

Camilla Pedersen

Almenlærer

FGUonline.nu
Medarbejdere

Camilla W Schmidt

Almenlærer og Faglærer - Tekstil-holdet

Skejby
Medarbejdere

Carl Christian Engel

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Carsten Friis

Kok

Skejby
Medarbejdere

Claus Bentsen

Direktør FGU Aarhus

Skejby
Medarbejdere

Ditte Pindstrup True

Administration

Skejby
Medarbejdere

Eddy Sønderiis Jensen

Faglærer - Rap-holdet

Vest
Medarbejdere

Emilie Ursula Messell

Faglærer - Mediegrafisk

Skejby
Medarbejdere

Eric Hanno Rafman

Faglærer - Motor og mekanik

Egaa
Medarbejdere

Erik Nielsen

Faglærer - Motor og mekanik

Egaa
Medarbejdere

Esma B. Kilic

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Fatiha Zidouh

Service

Skejby
Medarbejdere

Francois Bapolisi

Service

Skejby
Medarbejdere

Gitte M. Baumann

Vejleder - Miljø og genbrug, AGU

Vest
Medarbejdere

Hanne Christensen

Almenlærer - Tekstil-holdet, AGU

Vest
Medarbejdere

Helene Andersen

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Henning H Jensen

Service

Skejby
Medarbejdere

Henrik Juel Knudsen

Vejleder - Foto, Mediegrafisk, AGU

Skejby
Medarbejdere

Jens Johannesen

Faglærer - Byg og bolig

Egaa
Medarbejdere

Jens Ole Jørgensen

Skoleleder, Vest

Vest
Medarbejdere

Jesper Rask Nordtorp

Faglærer, Almenlærer - Makerspace

Skejby
Medarbejdere

Jesper Rosenberg

Service

Skejby
Medarbejdere

Jimmi Benn Jørgensen

Faglærer - Byg og bolig

Egaa
Medarbejdere

Joakim Øster

Faglærer - Musik-holdet

Skejby
Medarbejdere

Joan Bak

Vejleder - Byggepladsen, Omsorg og sundhed, Mad og ernæring, Motor og mekanik.

Egaa
Medarbejdere

Johan Plessner

Faglærer - Artist-holdet

Vest
Medarbejdere

Johannes Nørrelykke

Faglærer - Musik-holdet

Skejby
Medarbejdere

Johannes Thomsen

Faglærer - Metal-holdet

Skejby
Medarbejdere

Karin Kristensen

Administration

Egaa
Medarbejdere

Karina Sigaard Bruhn

Direktionssekretær

Skejby
Medarbejdere

Katrine Dalkiær Mortensen

Almenlærer

FGUonline.nu
Medarbejdere

Katrine Orleman Thrane

Almenlærer

Egaa
Medarbejdere

Kirsten Backhausen

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Kirsten Kronborg Nielsen

Køkkenassistent

Egaa
Medarbejdere

Kjeld Birch Friis

Vejleder - Musik, AGU

Skejby
Medarbejdere

Kramer Madsen

Faglærer - Teater-holdet

Skejby
Medarbejdere

Krestine Aaen

Skoleleder, Skejby

Skejby
Medarbejdere

Laila Dalgaard Fink

Udviklingskonsulent

Skejby
Medarbejdere

Laila Pedersen

Faglærer - Mad og ernæring

Vest
Medarbejdere

Lars Brun Nielsen

IT administrator

Medarbejdere

Lars Hartman

Kok

Skejby
Medarbejdere

Lene Guldborg Johansen

Administration / Reception

Medarbejdere

Linda Bak Schröder

Almenlærer

FGUonline.nu
Medarbejdere

Linda Stokholm

Faglærer - Mad og ernæring

Skejby
Medarbejdere

Lisbeth K. M. Poulsen

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Lise Julsrud

Administration / Økonomi

Skejby
Medarbejdere

Lise Lindholm Nielsen

Almenlærer

FGUonline.nu
Medarbejdere

Liv Crecesse Bønsøe

Faglærer - Danse-holdet

Vest
Medarbejdere

Lone Andersen

Vejleder - Rap, Dans, AGU

Vest
Medarbejdere

Lotte Ladefoged

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Maja Santana

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Majken Hall Jensen

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Marianne Tang Christensen

Almenlærer

Vest
Medarbejdere

Martin Nyland Skyt

Faglærer - F16 og Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Memet Ahmad

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Mette Bjerge

Ordblinde- og SPS-vejleder, Skejby & FGUonline.nu

Skejby & FGUonline.nu
Medarbejdere

Mette Geer Juel

Faglærer - F16

Skejby
Medarbejdere

Mette Hjortlund Christensen

Almenlærer

FGUonline.nu
Medarbejdere

Mia Degn Frandsen

Faglærer - F16

Skejby
Medarbejdere

Mie Seeberg

Administration

Vest
Medarbejdere

Mona Nielsen

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Niels Berglund

Faglærer - Danse-holdet

Vest
Medarbejdere

Orla Dall

Vejleder og koordinator - FGU Online

FGUonline.nu
Medarbejdere

Peer Henning Mortensen

Faglærer - Foto-holdet

Skejby
Medarbejdere

Per Nissen

Kommunikation

Skejby
Medarbejdere

Peter Harder Schandorff

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Peter Nielsen

Vejleder - Byg og bolig, Almenlærer - AGU

Egaa
Medarbejdere

Piratheep Krishnapalan

Almenlærer

Skejby
Medarbejdere

Roy A Hjelmeborn

Vejleder på EGU

Egaa
Medarbejdere

Rune Bille

Almenlærer

FGUonline.nu
Medarbejdere

Sebastian Sadiki Danbæk

Underviser - AGU & DSA

Skejby
Medarbejdere

Shahin Fayaz

Almenlærer

Vest
Medarbejdere

Søren Karim Bech

Faglærer - Rap-holdet

Vest
Medarbejdere

Søren Otzen Kristensen

Faglærer - Makerspace

Skejby
Medarbejdere

Tanja Reinke Mikkelsen

Almenlærer & Ordblinde- og SPS-vejleder, Egaa

Egaa
Medarbejdere

Tom Rasmussen

Service

Skejby
Medarbejdere

Trine Hjelbak

Almenlærer

Vest
Medarbejdere

Trine Pristed Bækgaard

Vejleder - Makerspace, Køkkenhold, AGU

Skejby
Medarbejdere

Violeta Nitu

Almenlærer - Tekstil-holdet, AGU

Skejby